کتاب NLI
tiny talk_children اين مجموعه آموزشي براي کودکان 3 تا 6 سال توصيه ميشود که شامل سه سطح است. از ويژگيهاي جالب کتابهاي تاینی تاک، سبک آموزش با داستان هاي زيبا به روش داستان هاي مصور است که جذابيت خاصي براي کودکان ايجاد ميکند. اين کتاب به آموزش 4 مهارت مي پردازد وسی دی صوتي هم ضميمه آن ميباشد. اين کتاب براي آموزش کودکان جهت مکالمه انگليسي بسيار توصيه ميشود
Author:Suzan Rivers
first friends_childrenاين اثر، مجموعه اي است سه جلدي که باعث مي شود کودک سال هاي نخست فراگيري زبان انگليسي را همراه با انگيزه و جذابيت بيشتري پشت سر بگذارد. روش آموزش تلفظ ويژه ي اين کتاب، جهت ايجاد مهارت هاي يادآوري، ترکيب و ساختار حروف، بسيار مفيد مي باشد.
Author:Susan Iannuzzi
family and friends_childrenاین مجموعه به آموزش مهارت زبان شامل صحبت کردن و نوشتن براي کودکان پرداخته است. از ويژگي هاي اين مجموعه آشنايي با دانش صدا و پژواک، آزمون و تمرين هاي مشخص براي تعيين سطح زبان آموز و حمايت کامل از معلم و پدر و مادر مي توان نام برد. کتاب حاضر به لهجه آمريکايي مي باشد.
Author:Naomi Simmons
Connect_teenagerکتابهای این مجموعه در چهار سطح از مقدماتی تا متوسط برای نوجوانان و همراه فایلهای صوتی و کتاب کارمطابق با سیستم امریکایی با تاکید بر آموزش چهار مهارت به آموزش مطالب متنوع در مورد مسایل روزمره و با تاکید بر رعایت اصول گرامری می پردازد و به عبارت دیگر این مجموعه بر روی مکالمه صحیح تمرکز بیشتری داشته و دانش آموز را برای رسیدن به دوره بعدی آماده می سازد
Author:J.C.Richard
interchange_adultمجموعه حاضر درچهار سطح براي، بزرگسالان و نوجوانان مي باشند. هر واحد از هر سطح به آموزش دستور زبان انگليسي، توسعه مهارت هاي صحبت کردن و گوش دادن پرداخته است. از ويژگي هاي اين مجموعه برنامه درسي مرتبط، آموزش دستور زبان، آموزش لغت و آموزش تلفظ است. اين مجموعه شامل پيشنهادات از معلمان ودانش آموزان سراسر جهان است.
Author:Jack C. Richard
Passages_adultمجموعه پسيج (ويرايش دوم) براي آموزش زبان انگليسي آمريکايي در سطح پيشرفته مي باشد. اين مجموعه شامل مثال و توضيحات شفاف که باعث بالابردن سطح و استفاده آسان دستور زبان، نوشتن فعاليت هاي علمي، براي آموزش گوش دادن و تمرين لغات، آشنايي با واژگان، افعال عبارتي، پيشوندها و پسوندها، مي باشد.
Author:Jack C Richards and Chuck Sandy
Gerammer in useکتابي ايده آل براي آمادگي در آزمون تافل و يا ديگر امتحانات استاندارد، است و دستور زبان انگليسي را با توضيح و تمرين آموزش مي دهد. اين نسخه شامل افعال عباراتي، تمرين هاي تعاملي، تمرين هاي اضافي و سي دي رام مي باشد. قابل استفاده براي مطالعه شخصي به صورت خودآموز و در سر کلاس براي دانش آموزان و معلمان مي باشد.
Author:Raymond Murphy
Vocabulary in useکتاب حاضر براي توسعه واژگان انگليسي آمريکايي مي باشد و قابل استفاده براي مطالعه شخصي و يا تدريس در کلاس است. قالب آسان براي طراحي، ارائه گرامر مبتني بر واژگان، تمرين، پاسخ تمرينات از ويژگي هاي مجموعه حاضر مي باشد. هر سطح از اين مجموعه شامل 60 درس مي شود و هر سطح حدود 1200 لغت با رونوشت آوايي به همراه تلفظ را شامل مي شود.
Author:Michael McCarthy
Oxford essential_dictionaryکتاب حاضر براي سطح مبتدي (Elementary) و پيش متوسطه با زيرنويس فارسي است و شامل: 2400 واژه انگليسي و آمريکايي، 13000 مثال براي فهم بيشتر معاني، 400 تصوير با همراه 500 نکته مهم گرامري و مکالمه براي اجتناب از اشتباه مي باشد.
young picture dictionaryاین کتاب فرهنگ لغت تصويري براي کودکان است و سطح اين کتاب ابتدايي و اوليه مي باشد. اين کتاب با ارائه تصاوير زيبا و عکس به آموزش مي پردازد و شامل آهنگ و سرودهاي زيباي کودکانه است که با محور گفتگو مي باشد .
Author:Carolyn Graham
word by word dictionaryديکشنري ورد باي ورد، ويرايش دوم از عکس هاي جديدي براي سهولت و زيبايي در فرهنگ لغت استفاده کرده است و براي توسعه واژگان، استفاده مي گردد. دراين نسخه واژه به همراه عکسش است، قابل استفاده براي زبان آموزان در هر سطحي مي باشد، بيش از 4000 واژه در مورد موضوعات مختلف را شامل مي شود. براي آماده کردن زبان آموزان براي درست صحبت کردن در زندگي روزمره ، در جامعه ، در مدرسه ، و در محل کار مي باشد.
Author:Steven J.Molinsky
(Home) صفحه اصلی
(Courses)دوره ها
(Books) کتاب
(Students) دانش آموزان
(Online EDU) آموزش online
(Free download)دانلود رایگان
(About us)درباره ما
(Contact us)تماس با ما
(Sign in)ورود اعضاء

وزارت آموزش و پرورش
سازمان سنجش
دانشگاه آزاد اسلامی
انتشارات آکسفورد
انتشارات کمبریج
انتشارات لانگمن

Google
Yahoo
Facebook

:آگهی جذب مدرس
موسسه زبان نور در نظر دارد جهت تکمیل کادر آموزشی خود اقدام به جذب مدرس نماید .جهت کسب اطلاعات بیشتر .با شماره 66801349 تماس گرفته شود
:تدریس خصوصی
GRAMMAR * SPEAKING * WRITING
مدرس: خانم بهبودی
مکان برگزاری: موسسه زبان نور
اطلاعات بیشتر:66801349